Čokoládky na koniec školského roka “DUKÁTIK”

€ 1,09

Chcete potešiť deti pred prázdninami malým darčekom? Alebo sa rozlúčiť so škôlkou, školou, spolužiakmi alebo kamarátmi? Tieto čokoládky sú na to ako stvorené!

Katalógové číslo: - Kategórií: Značka:

Popis

Chcete potešiť deti pred prázdninami malým darčekom? Alebo sa rozlúčiť so škôlkou, školou, spolužiakmi alebo kamarátmi? Tieto čokoládky sú na to ako stvorené! Sú vyrobené z lahodnej belgickej čokolády, preto chutia naozaj fantasticky. Garantujeme, že nimi potešíte každého malého maškrtníka!

Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom celofánovom obale a ozdobená farebnou mašličkou vo farbe podľa Vášho vlastného výberu. Môžeme Vám ich vyrobiť z mliečnej alebo z horkej čokolády.

Na želanie Vám čokoládky bezplatne ozdobíme personalizovanou kartičkou, ktorú priviažeme k stuhe. Kartičku môžeme vyhotoviť v zlatej alebo striebornej farbe, napísaný na nej môže byť krátky text (venovanie, príp. poďakovanie).*

Máte radi, keď je všetko zladené do posledného detailu? Na objednávku vieme pre Vás vyhotoviť aj čokoládky s vlastným textom, fotografiou alebo motívom (info o podmienkach a cene Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Minimálne je možné objednať 15 ks čokoládiek jedného typu.

Rozmer jednej čokoládky: 50x50x6 mm.

Doba dodania: 2-3 týždne

Doba spotreby: 12 mesiacov

*V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do kolonky Poznámka v objednávkovom formulári uveďte, čo si želáte na kartičku napísať. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Farba stuhy

, , , , , , , , , , , ,

Personalizovaná kartička

,

Možno by sa Vám páčilo…