Čokoládové srdiečko pre PANI UČITEĽKU

€ 4,39

Hľadáte originálny darček pre pani učiteľku? Toto nádherné čokoládové srdiečko je vyjadrením všetkej detskej lásky a vďačnosti a zaručene poteší každú dobrú pani učiteľku.

Popis

Hľadáte originálny darček pre pani učiteľku? Toto nádherné čokoládové srdiečko je vyjadrením všetkej detskej lásky a vďačnosti a zaručene poteší každú dobrú pani učiteľku. Je totiž ručne vyrobené z tej najjemnejšej mliečnej čokolády, pravej belgickej. Srdiečko je ozdobené ďakovným textom, napísaným priamo na čokoláde. Je zabalené v priesvitnom celofánovom obale a ozdobené zelenou mašličkou. Čokoládové srdce je vhodné ako originálny darček pre pani učiteľku na koniec školského roka, na rozlúčku so školou či škôlkou, na Deň učiteľov, ale aj ako poďakovanie pri rôznych príležitostiach.

Veľkosť srdiečka (výška/šírka/hrúbka): 10x10x0,6 cm

Dostupnosť: štandardne skladom

Doba spotreby: 12 mesiacov

Zloženie

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…