Čokoládové srdiečko PRE OCKA, vzor 02

€ 4,39 vrátane DPH
€ 3,65 bez DPH

Hľadáte originálny darček pre ocka? Toto nádherné čokoládové srdiečko je vyjadrením Vašich pocitov a zaručene poteší každého tatina.

Popis

Hľadáte originálny darček pre ocka? Toto nádherné čokoládové srdiečko je vyjadrením Vašich pocitov a zaručene poteší každého tatina. Je totiž ručne vyrobené z tej najjemnejšej mliečnej čokolády, pravej belgickej. Srdiečko je ozdobené ďakovným textom, napísaným priamo na čokoláde. Je zabalené v priesvitnom celofánovom obale a ozdobené modrou stuhou. Čokoládové srdce je vhodné ako originálny darček pre otca na Deň otcov, ale aj ako poďakovanie pri rôznych príležitostiach.

A ak chcete Vášmu ockovi podarovať srdiečko s vlastným venovaním, napísaným priamo na čokoláde, ani to pre nás nie je problém vyrobiť. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách.

Veľkosť srdiečka (výška/šírka/hrúbka): 10x10x0,6 cm

Doba spotreby: 12 mesiacov

Dostupnosť: Srdiečko štandardne ponúkame v prevedení z mliečnej čokolády, s červenou stuhou. Toto máme štandardne SKLADOM. Ak si želáte vyrobiť srdiečko z horkej čokolády alebo s inou farbou stužky, na objednávku Vám ho môžeme vyrobiť a dodať v priebehu 2 týždňov. Vaše požiadavky nám prosím uveďte do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…