ČOKOLÁDOVÁ POHĽADNICA pre MAMU

€ 5,59

Táto čokoládová pohľadnica pre mamu za Vás povie všetko! Je skvelým vyjadrením Vašich pocitov a zároveň milým tipom na milý darček pre Vašu maminu.

Popis

Táto čokoládová pohľadnica pre mamu za Vás povie všetko! Je skvelým vyjadrením Vašich pocitov a zároveň milým tipom na milý darček pre Vašu maminu. Čokoládová pohľadnica je vyrobená z lahodnej mliečnej belgickej čokolády. Priamo na čokoláde je napísaný ďakovný text. Vašej mamine ju môžete podarovať ako darček na Deň matiek, darček pre svadobnú mamu pri príležitosti svadby, či pri akejkoľvek inej príležitosti.

Čokopohľadnica je zabalená v elegantnej bielej škatuľke, ozdobenej cyklaménovou stuhou. Na požiadanie môžeme pre Vás zmeniť farbu stuhy za akúkoľvek inú farbu.

Chcete svoj sladký odkaz napísať priamo na čokoládu? Kontaktujte nás, radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Rozmer balenia: 186x124x31 mm

Rozmer čokoládky: 147x97x6 mm

Doba spotreby: 12 mesiacov

Doba dodania: Čokopohľadnicu štandardne ponúkame v prevedení z mliečnej čokolády, v bielej škatuľke s cyklaménovou stuhou. Toto máme štandardne SKLADOM. Ak si želáte vyrobiť čokopohľadnicu z horkej čokolády alebo s inou farbou stužky, na objednávku Vám ju môžeme vyrobiť a dodať v priebehu 2 týždňov. Vaše požiadavky nám prosím uveďte do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Zloženie

Mliečna čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Biela čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Horká čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…