ČOKOLÁDOVÁ POHĽADNICA pre OCKA

€ 5,59

Táto čokoládová pohľadnica pre ocka za Vás povie všetko! Je skvelým vyjadrením Vašich pocitov a zároveň milým tipom na milý darček pre Vášho ocina.

Popis

Táto čokoládová pohľadnica pre ocka za Vás povie všetko! Je skvelým vyjadrením Vašich pocitov a zároveň milým tipom na milý darček pre Vášho ocina. Čokoládová pohľadnica je vyrobená z lahodnej mliečnej belgickej čokolády. Priamo na čokoláde je napísaný ďakovný text. Vášmu ockovi ju môžete podarovať ako darček na Deň otcov, darček pre ocka pri príležitosti svadby, či pri akejkoľvek inej príležitosti.

Čokopohľadnica je zabalená v elegantnej bielej škatuľke, ozdobenej modrou stuhou. Na požiadanie môžeme pre Vás zmeniť farbu stuhy za akúkoľvek inú farbu.

Chcete svoj sladký odkaz napísať priamo na čokoládu? Kontaktujte nás, radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Rozmer balenia: 186x124x31 mm

Rozmer čokoládky: 147x97x6 mm

Doba spotreby: 12 mesiacov

Doba dodania: Čokopohľadnicu štandardne ponúkame v prevedení z mliečnej čokolády, v bielej škatuľke s modrou stuhou. Toto máme štandardne SKLADOM. Ak si želáte vyrobiť čokopohľadnicu z horkej čokolády alebo s inou farbou stužky, na objednávku Vám ju môžeme vyrobiť a dodať v priebehu 2 týždňov. Vaše požiadavky nám prosím uveďte do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…