Svadobné čokoládky “GRAZIA”, vzor 04

€ 1,50 vrátane DPH
€ 1,25 bez DPH

Ak premýšľate nad malým darčekom, ktorým sa môžete poďakovať Vašim svadobným hosťom, máme pre Vás skvelý tip. Sladké svadobné čokoládky s Vašimi menami sú darčekom, ktorý zaručene poteší každého zo svadobčanov.

Popis

Ak premýšľate nad malým darčekom, ktorým sa môžete poďakovať Vašim svadobným hosťom, máme pre Vás skvelý tip. Tieto nádherné svadobné čokoládky s Vašimi menami sú darčekom, ktorý zaručene poteší každého zo svadobčanov.

Čokoládové tabuľky sú vyrobené z mliečnej čokolády a chutia fantasticky. Každú čokoládku pre Vás zabalíme do nádherného svadobného obalu s potlačou Vašich mien, dátumu svadby, príp. i s krátkym ďakovným textom. Vaši svadobní hostia si môžu na čokoládkach pochutnať alebo si ich odložiť ako milú spomienku na Vašu svadbu.

Čokoládky Vám môžeme vyhotoviť aj v obaloch s motívom Vášho svadobného oznámenia, či s Vašou fotkou alebo s iným obrázkom.

Minimálne je možné objednať 30 ks čokoládiek.

Rozmery zabalenej čokoládky:

  • 5,5×5,5 cm
  • hrúbka: 1 cm

Gramáž: 34 g

Doba spotreby: 8 mesiacov

Doba dodania: Každú čokoládku vyrobíme špeciálne len pre Vás. Čokoládky štandardne dodávame v priebehu 2-3 týždňov. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a čokoládky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania čokoládiek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Personalizácia:

Každú čokoládku zdarma zabalíme do obalu s Vašimi menami a dátumom svadby. Pri objednávke čokoládiek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári, uveďte Vaše mená, príp. aj dátum svadby. Pri objednávke čokoládiek požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

 

Zloženie

Mliečna čokoláda, obsah kakaovej hmoty min.34%.

Zloženie: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín,

Skladujte v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chráňte pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.

Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…