Svadobné čokoládky s menami v škatuľke

€ 1,09

Hľadáte originálny darček pre svadobných hostí? Podarujte im tieto lahodné svadobné čokoládky!

Popis

Nepoznáme originálnejšie darčeky pre svadobných hostí, ako sú tieto svadobné čokoládky, potlačené Vašimi menami a dátumom svadby, priamo na čokoláde. Vaším svadobným hosťom ich môžete podarovať ako milú pamiatku na Vašu svadbu. Tí, ktorí radi maškrtia, si určite radi pochutnajú na lahodných čokoládkach, iní si ich môžu ponechať ako malú spomienku na Váš veľký deň. Nech už je akokoľvek, svadobné čokoládky s Vašimi menami sú rozhodne skvelým tipom na nádherný darček pre svadobných hostí.

Čokoládky sú vyrobené z kvalitnej belgickej čokolády. Každá čokoládová tabuľka je zabalená v elegantnej škatuľke. Čokoládky sú vyrábané na objednávku, čo je zárukou ich čerstvosti.

Vytvorte si čokoládky podľa Vašich predstáv!

Sami si môžete vybrať, ako bude Vaša čokoládka vyzerať. Môžu na nej byť:

  • Vaše mená, dátum svadby, príp. vlastný text s poďakovaním (napr. Ďakujeme, Ďakujeme sladko, Ďakujeme, že ste dnes s nami, Ďakujeme, že ste prijali naše pozvanie, a pod.),
  • Vaša fotografia, príp. obrázok + ľubovoľný text (mená, dátum svadby, resp. vlastný text),
  • vybraný vzor z našej ponuky + Váš ľubovoľný text (mená, dátum svadby, resp. vlastný text)

Môžete si vybrať taktiež druh čokolády (mliečna, horká, biela), dokonca aj farbu škatuľky (zlatá, strieborná, biela, červená).  Vaše konkrétne predstavy nám môžete bližšie popísať v kolónke “POZNÁMKA” (nachádza sa v objednávkovom formulári).

Rozmer čokoládovej tabuľky: 5×5 cm.

Doba spotreby čokoládiek: 12 mesiacov

Čokoládky sú vyrábané na objednávku. Štandardne ich  dodávame v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu z Vašej strany. Minimálne je možné objednať 100 ks čokoládiek.* Čokoládky odosielame kuriérom GLS Slovensko. Pri objednávke personalizovaných  čokoládiek požadujeme úhradu celej výšky objednávky vopred.

Ako prebieha objednávka čokoládiek?

1. Odošlete nám objednávku. V objednávkovom formulári, v kolonke “Poznámka”, nám môžete bližšie popísať Vaše predstavy, ako by mali Vaše čokoládky vyzerať.

2. Objednávku Vám e-mailom potvrdíme a zašleme Vám podklady k platbe.

3. Po prijatí Vašej platby Vám zašleme grafický projekt čokoládiek na schválenie. Tu budete vidieť, ako bude Vaša čokoládka vyzerať. Ak sa Vám čokoľvek v grafickom projekte nebude páčiť, upravíme ho podľa Vašich predstáv. Až po Vašej akceptácii projektu zadáme čokoládky do výroby.

4. Hotovo! Čokoládky sa pre Vás vyrábajú a Vy sa už môžete začať na ne tešiť! Hneď po ich dodaní z výroby ich pre Vás bezpečne zabalíme a odošleme. O odoslaní čokoládiek Vás budeme samozrejme informovať e-mailom.

 

MOŽETE SI VYBRAŤ Z TÝCHTO VZOROV ČOKOLÁDIEK:

Svadobné čokoládky s menami - TABLIČKA

 

 

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Vzor čokoládky

, , , , , , , , ,

Farba škatuľky

, , ,

Možno by sa Vám páčilo…