Svadobné krovky, vzor KRS04 (1 kg)

€ 19,90

Čo tak pripraviť ako darčeky pre svadobných hostí svadobné krovky? Jemné, sladulinké a lahodné. Svadobné krovky – to je najsladší darček pre svadobných hostí.

Dostupné na objednávku

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 4 19,90
5+ 10.05 % 17,90

Popis

Hľadáte malú pozornosť, ktorú by ste mohli podarovať svadobným hosťom? Svadobné krovky sú darčekom, ktorý rozhodne nezostane ležať na poličke! Sú jemné, lahodné a tak sladulinké, ako len môže karamel byť. Verte, že tento svadobný darček bude pre Vašich hostí príjemným prekvapením.

Krovky môžete využiť na mnoho rôznych spôsobov: ako originálny darček pre svadobčanov, ako súčasť svadobnej výslužky, či Candy Baru, alebo ich môžete voľne rozmiestniť na svadobné stoly.

Sladučké karamelky Vám zabalíme do nádherného svadobného obalu s Vašimi menami a dátumom svadby, príp. i s krátkym ďakovným textom. Na požiadanie Vám môžeme obal kroviek vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii.

Máte radi, keď je všetko dokonale zladené? Aj my. A práve preto Vám vieme vyhotoviť obal kroviek aj s Vašim vlastným motívom, aby tak ladil so svadobnými oznámeniami, menu, či presne zodpovedal Vašim predstavám (info o podmienkach a cene grafického návrhu Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Minimálne je možné objednať: 1 kg kroviek v jednom dizajne.

1 kg kroviek obsahuje približne 65-70 ks kroviek. Uvedená cena je za 1 kg kroviek vo vybranom dizajne.

Doba spotreby kroviek: 6 mesiacov

Doba dodania: Krovky vyrobíme špeciálne len pre Vás. Štandardne ich dodávame v priebehu 2-3 týždňov. Uvedená doba dodania začína plynúť od dňa schválenia grafického návrhu z Vašej strany. V čase svadobnej sezóny (od apríla do augusta) sa čas objednania môže predĺžiť na 3-4 týždne, preto Vám odporúčame brať do úvahy túto dodaciu lehotu a krovky si radšej objednať v dostatočnom predstihu.

V prípade, že Vám termín dodania súri, poprosíme Vás uviesť termín najneskoršieho požadovaného dodania kroviek do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

Nestíhate? Niektoré typy kroviek mávame aj skladom. Ak Vás zaujíma, ktoré krovky by sme Vám mohli odoslať ihneď,  kontaktujte nás prosím a informujte sa o našej aktuálnej ponuke.

Personalizácia:

Personalizácia – potlač Vašich mien a dátumu svadby na obal každej krovky, je u nás ZDARMA. V prípade záujmu Vám vieme krovky vyhotoviť aj v inej farebnej kombinácii.

Pri objednávke kroviek nám prosím do kolónky “Poznámka” v objednávkovom formulári uveďte Vaše mená, príp. aj dátum svadby. Pri objednávke kroviek s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Podklady k úhrade zálohy Vám zašleme e-mailom.

 

Ako prebieha objednávka kroviek?

1) Vyberte si požadované množstvo kroviek.

2) Vyplňte objednávkový formulár.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o texte, ktorý má byť na krovkách uvedený, termín, do ktorého potrebujete krovky dodať, príp. iné dôležité informácie.

4) Vyberte  si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje a dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke kroviek s personalizáciou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt Vašich kroviek na odsúhlasenie. V projekte je možné čokoľvek zmeniť a upraviť ho podľa Vašich požiadaviek. Keď sa Vám ich finálna podoba bude páčiť a projekt nám akceptujete, Vaše krovky začneme vyrábať.

7) Krovky Vám dodáme približne v priebehu 2-4 týždňov. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní kroviek Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Krovky bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Zloženie

ZLOŽENIE: Cukor, škrobový sirup, sušené odtučnené MLIEKO (15%), MASLO, aróma: etylovanilín.
Možné alergény: Výrobok obsahuje mlieko. Môže obsahovať stopy arašidových orechov, iných
orechov, sezamu, pšenice, vajec a sóje.
Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1598 kJ/382,00 kcal, bielkoviny: 5,50 g, sacharidy:
79,90 g, tuky: 4,00 g.
Odporúčame skladovať v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chrániť pred teplom a priamym zdrojom
tepelného žiarenia.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…