Želé cukríky s logom (7 g)

€ 0,71 vrátane DPH
€ 0,59 bez DPH

Sladučké želé cukríky, zabalené v obaloch s Vaším logom, sú skvelou formou reklamy pre Vašu firmu. Zákazníkom ich môžete podarovať ako malú pozornosť, či sladký darček ku káve alebo čaju! Skvelá cena – len 0,59 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 2000 ks

Popis

Sladučké pektínové želé cukríky, zabalené v obaloch s Vaším logom, sú skvelou formou reklamy pre Vašu firmu. Zákazníkom ich môžete podarovať ako malú pozornosť, či sladký darček ku káve alebo čaju!

Každý cukrík je zabalený v priesvitnom obale s farebnou potlačou* Vášho loga (s priesvitným alebo bielym podkladom). Môžete si vybrať spomedzi rôznych ovocných príchutí.

Váha (g): 7

Rozmer cukríka (mm): 25x25x13

Rozmer balenia (mm): 63×37

Počet ks v jednom kg: 125

Doba spotreby: 6 mesiacov

Typ potlače: Flexotlač

Minimálne objednávkové množstvo: 2000 ks

Na výber sú tieto príchute cukríkov: citrón, malina, jablko, pomaranč

* Uvedená cena je za jednofarebnú potlač (biela+1 farba). V prípade viacfarebnej potlače je cena kalkulovaná individuálne.

 

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

 

Ako prebieha objednávka sladkostí s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a typ sladkostí. Ak sú na výber varianty, zvoľte si ten, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

Ak máte špeciálnu požiadavku na vzhľad grafiky, príp. termín, do ktorého požadujete sladkosti dodať, tieto informácie nám prosím uveďte do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári.

3) Priamo do objednávkového formulára môžete nahrať Vaše logo alebo grafiku, príp. nám ich prosím zašlite e-mailom: info@almea.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Ak sa rozhodnete uhradiť zálohu vo výške 50%:

Počkajte na potvrdenie objednávky. Spolu s ním Vám zašleme zálohovú faktúru.

Zvyšnú sumu môžete uhradiť formou dobierky pri prevzatí sladkostí, resp. bankovým prevodom pred ich odoslaním.

Ak sa rozhodnete uhradiť celú sumu objednávky:

Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou alebo bankovým tlačidlom ihneď po odoslaní objednávky, príp. bankovým prevodom, na základe platobných údajov, ktoré Vám vygenerujeme po odoslaní objednávky.

Následne Vám zašleme zálohovú faktúru (príp. daňový doklad k prijatej úhrade).

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu Vašich sladkostí na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany začneme pracovať na Vašich sladkostiach.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Príchuť

, , ,

Možno by sa Vám páčilo…