Žuvačky s potlačou (blister, 5 ks)

€ 0,49 vrátane DPH
€ 0,41 bez DPH

Mentolové žuvačky v blistri, zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu týmto darčekom! Skvelá cena – len 0,41 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 1000 ks

Popis

Mentolové žuvačky v blistri (5 ks), zabalené v obale s Vaším logom. Buďte originálni a reprezentujte svoju firmu, produkty alebo služby týmto darčekom, ktorý zákazníci ocenia! Ideálny darček pre hotely, wellness centrá, kliniky, ale aj konferencie.

Žuvačky sú uložené v blistri po 5 ks a zabalené v obale s farebnou potlačou Vášho loga.

Rozmer balenia (mm): 110x35x10

Doba spotreby: 12 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 1000 ks

Príchuť žuvačiek: mentolová, bez cukru

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

Ako prebieha objednávka žuvačiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo žuvačiek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Farebná potlač

Možno by sa Vám páčilo…