BIO čokoládové vajíčko s višňami a pistáciami (100 g)

€ 5,87 vrátane DPH
€ 4,89 bez DPH

Toto čokoládové vajíčko je skvelým tipom na darček aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Je vyrobené z lahodnej Bean to Bar horkej čokolády so sviežim posypom z lyofilizovaných višní a pistácií. Zdravá sladká pochúťka ako vyšitá!

Minimálne objednávkové množstvo: 20 ks

Cena/ks bez DPH: 4,89 Eur

Popis

Toto bio čokoládové vajíčko je skvelým tipom na darček, ktorí ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. JJe vyrobené z lahodnej Bean to Bar horkej čokolády so sviežim posypom z lyofilizovaných višní a pistácií. Zdravá sladká pochúťka ako vyšitá! 

Čo je Bean to Bar čokoláda? Je to čokoláda, ktorá sa vyrába ekologickým plantážnym spôsobom – doplnený preklad Bean to Bar znamená “od kakaového bôbu do čokoládovej tabuľky”. Celý proces takejto výroby čokolády zahŕňa šetrný zber plodov kakovníka, fermentáciu, sušenie, čistenie, praženie, drvenie a mletie bôbov. Následne sa získava kakaové maslo, ktoré obsahuje každá Bean to Bar čokoláda. Takáto pravá Bean to Bar čokoláda je nielenže ekologicky vyrobená, ale dokonca, vďaka svojej vysokej výživovej hodnote, i zdraviu prospešná.

Čo je lyofilizované ovocie? Je to ovocie, sušené mrazom. Jeho veľkou pridanou hodnotou je, že vďaka špeciálnemu výrobnému procesu sa počas spracovania dokážu zachovať všetky vitamíny a minerály.

Bio čokoládové vajíčko je zabalené v dizajnovom kraft kartónovom obale s výplňou z ekologickej drevitej vlny, ktorý podčiarkuje ekologické posolstvo tohto originálneho darčeka.

Na požiadanie Vám môžeme pripraviť personalizáciu tohto darčeka formou papierového prebalu, potlačeného Vaším logom, či sloganom*. 

Typ čokolády: horká < 90%

Obsah kakaa: 70%

Pôvod kakaových bôbov: Venezuela, Peru

Gramáž: 100 g

Doba dodania: štandardne 2 týždne

Doba spotreby: 6 mesiacov

Minimálne objednávkové množstvo: 20 ks

Cena/ks bez DPH: 4,89 Eur

 

 

*Informácie o príplatku za individálnu potlač Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách. Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

Zloženie

ZLOŽENIE:
Mliečna čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Biela čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Horká čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Odporúčame skladovať v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chrániť pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.
Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

Možno by sa Vám páčilo…