Zamilované ČOKOLÁDOVÉ SRDIEČKO

€ 3,90

Chcete niekomu vyjadriť svoju lásku, priazeň, či jednoducho – že ho máte radi? S týmto čokoládovým srdiečkom to pôjde ľahšie! Srdiečko, vyrobené z lahodnej belgickej čokolády a potlačené láskavým vyznaním je ideálny valentínsky darček.

Popis

Chcete niekomu vyjadriť svoju lásku, priazeň, či jednoducho – že ho máte radi? S týmto čokoládovým srdiečkom to pôjde ľahšie! Srdiečko, vyrobené z lahodnej belgickej čokolády a potlačené láskavým vyznaním je ideálny valentínsky darček, poteší však aj pri rôznych iných príležitostiach. Srdiečko je zabalené v priesvitnom celofánovom obale a previazané červenou stuhou. Navyše, na stuhu Vám môžeme zdarma pripnúť kartičku s Vaším osobným venovaním*.

Vybrať si môžete srdiečko z mliečnej alebo horkej čokolády v dvoch prevedeniach. Na požiadanie môžeme pre Vás zmeniť farbu stuhy za akúkoľvek inú farbu.

Chcete svoj sladký odkaz napísať priamo na čokoládu? Kontaktujte nás, radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Veľkosť srdiečka (výška/šírka/hrúbka): 10x10x0,6 cm

Srdiečka máme štandardne SKLADOM.

*V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke nám prosím do Poznámky uveďte požadovaný text. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou je možná len platba vopred.

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

,

Vzor čokoládky

,

Možno by sa Vám páčilo…