Mini veľkonočné čokoládky (50 ks)

€ 12,00 vrátane DPH
€ 9,99 bez DPH

Spríjemnite si Veľkú noc s týmito mini veľkonočnými čokoládkami v tvare vajíčiek a zajačikov. Čokoládky sú vyrobené z lahodnej belgickej čokolády. Sladká cena, už od 0,18 Eur/ks.

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 2 12,00
3+ 25 % 9,00

Popis

Spríjemnite si Veľkú noc s týmito chutnými mini čokoládkami v tvare veľkonočných vajíčok a zajačikov! Čokoládky sú ozdobené nádhernými veľkonočnými motívmi a vinšovačkami. Chutia rovnako dobre, ako vyzerajú, pretože sú vyrobené z lahodnej belgickej čokolády.

Môžete nimi urobiť radosť Vašej rodinke, priateľom, či malým kupačom, ale aj Vašim zákazníkom alebo zamestnancom. Nech je to ktokoľvek, tento malý sladký darček urobí radosť každému!

V balení sa nachádza 50 ks čokoládiek s rôznymi veľkonočnými motívmi a v rôznom zložení (mliečna, horká a biela čokoláda).

 

Objednajte si čokoládky v sete 150 ks (3 balenia) a ušetríte! Cena za 3 balenia len 27 Eur s DPH (0,18 Eur/ks).

 

Rozmery čokoládky:

– zajačiky: 34x29x6 mm

– vajíčka: 28x37x6 mm

Doba dodania: štandardne skladom

Doba spotreby: 12 mesiacov

Zloženie

ZLOŽENIE:
Mliečna čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Biela čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Horká čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Odporúčame skladovať v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chrániť pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.
Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…