Vianočná čokopohľadnica, vzor 05

€ 6,23 vrátane DPH
€ 5,19 bez DPH

Vianočné čokoládové pohľadnice sú skvelým tipom na vianočné darčeky pre zamestnancov, zákazníkov, či obchodných partnerov. Ohúri Vás ich skvelá chuť a fantastická cena – už od 3,39 Eur bez DPH.

Popis

Čokoládové pohľadnice sú skvelým tipom na darčeky pre zamestnancov, zákazníkov, či obchodných partnerov pri príležitosti Vianoc a nového roka. Prostredníctvom nich sa môžete poďakovať za spoločné úspechy a spoluprácu v uplynulom roku, či popriať Vašim zamestnancom alebo zákazníkom príjemné prežitie najkrajších sviatkov roka.

Čokopohľadnicu tvorí čokoládová tabuľka, vyrobená z lahodnej belgickej čokolády a ozdobená nádherným vianočným motívom. Zdarma ju navyše potlačíme Vaším logom, vlastným obrázkom, či textom (aj v cudzom jazyku).*

 Je len na Vás, akú čokoládovú pohľadnicu si vytvoríte a aký sladký odkaz zanecháte! 

Čokoládová pohľadnica má rozmer 14,7×9,7×0,6 cm (šírka/výška/hrúbka) a je zabalená v elegantnom obale s priesvitnou vrchnou časťou, previazanom ozdobnou mašličkou. Na výber ponúkame čokoládovú pohľadnicu z mliečnej a horkej čokolády s bielym zdobením alebo čokoládovú pohľadnicu z bielej čokolády s tmavým zdobením. Vybrať si môžete typ čokolády, farbu škatuľky aj farbu ozdobnej mašličky, ktorou je škatuľka previazaná. Vytvorte si svoje vianočné firemné darčeky podľa vlastných predstáv!

Pri výrobe čokopohľadníc je použitá kvalitná belgická čokoláda Barry Callebaut, jemná a lahodná.

Rozmer čokoládovej pohľadnice (šírka/výška/hrúbka): 14,7×9,7×0,6 cm

Vonkajší rozmer krabičky (šírka/výška/hrúbka):  18,5×12,5×2 cm

Gramáž: Netto: 83 g/Brutto: 127 g

Čokoládová pohľadnica je štandardne dostupná v škatuľke vo farbách – červená, biela, natural.

Čokoládovú pohľadnicu môžeme ozdobiť stuhou vo farbe podľa vlastného výberu.

Minimálne objednávkové množstvo: 20 ks

Doba spotreby čokopohľadníc: 12 mesiacov

Čokopohľadnice dodávame v priebehu 2-3 týždňov od schválenia grafického projektu z Vašej strany.

*Pri objednávke produktov s personalizáciou (vlastným logom) požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z ceny. Zvyšok je možné doplatiť formou dobierky.

 

Čím viac čokoládových pohľadníc objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo od 20 ks 50 ks 100 ks 300 ks 500 ks 1000 ks
Cena bez DPH/ks (€) 5,19 4 3,9 3,69 3,59 3,39
Cena s DPH/ks (€) 6,23 4,80 4,68 4,43 4,31 4,07

Potrebujete pomôcť s výberom textu na vianočné priania? Pozrite si naše inšpirácie.

 

Ako prebieha objednávka čokopohľadníc s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a typ čokopohľadníc.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Zároveň môžete pridať Vaše logo.

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

ZLOŽENIE:
Mliečna čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Biela čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Horká čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Odporúčame skladovať v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chrániť pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.
Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Farba škatuľky

, ,

Farba stuhy

, , , , , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…