Čokoládové srdiečko “SLADKÉ POĎAKOVANIE”

€ 1,20 vrátane DPH
€ 1,00 bez DPH

Čokoládové srdiečko s nápisom “Sladké poďakovanie” môžete podarovať pri akejkoľvek príležitosti.

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:

Popis

Čokoládové srdiečko s nápisom “Sladké poďakovanie” môžete podarovať pri akejkoľvek príležitosti. Či už poslúžia ako darčeky na svadbu, krstiny,1.sv.prijímanie, či narodeninovú oslavu, môžete si byť istý, že obdarovaných zaručene potešia. Čokoládky sú vyrobené z pravej belgickej čokolády, chutia preto naozaj fantasticky.

Každá čokoládka je zabalená v priesvitnom celofánovom obale a ozdobená farebnou mašličkou vo farbe podľa Vášho vlastného výberu. Môžeme Vám ich vyrobiť z mliečnej, bielej alebo z horkej čokolády.

Na želanie Vám čokoládky bezplatne ozdobíme personalizovanou kartičkou, ktorú priviažeme k stuhe. Kartičku môžeme vyhotoviť v zlatej alebo striebornej farbe, napísaný na nej môže byť krátky text (venovanie, príp. poďakovanie).*

Máte radi, keď je všetko zladené do posledného detailu? Na objednávku vieme pre Vás vyhotoviť aj čokoládky s vlastným textom, fotografiou alebo motívom (info o podmienkach a cene Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách).

Minimálne je možné objednať 15 ks čokoládiek jedného typu.

Rozmer jednej čokoládky: 50x50x6 mm.

Doba dodania: čokoládky v prevedení mliečna čokoláda/biela mašlička/bez personalizovanej kartičky mávame štandardne skladom. Ostatné čokoládky Vám dodáme v priebehu 2-3 týždňov.

Doba spotreby: 12 mesiacov

*V prípade, že si želáte dodať čokoládky s personalizovanou kartičkou, pri objednávke čokoládiek nám prosím do poznámky uveďte, čo si želáte na kartičku napísať. Pri objednávke čokoládiek s personalizovanou kartičkou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Čím viac čokoládiek objednáte, tým viac ušetríte:

Množstvo 50 ks 100 ks 300 ks 500 ks
Cena bez DPH/ks (€) 0,98 0,96 0,89 0,83
Cena s DPH/ks (€) 1,17 1,15 1,07 0,99

Zloženie

Mliečna čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Biela čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Horká čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Farba stuhy

, , , , , , , , , , , ,

Personalizovaná kartička

,

Možno by sa Vám páčilo…