Karamelky “Sladký pozdrav zo Slovenska” (1 kg)

€ 17,90 vrátane DPH
€ 14,90 bez DPH

Chcete niekomu podarovať naozaj originálny darček zo Slovenska? Tieto sladučké karamelové cukríky určite potešia každého. Každá karamelka je zabalená v obale s nápisom “Sladký pozdrav zo Slovenska – Sweet greetings from Slovakia”.

Dostupné na objednávku

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 2 17,90
3 - 4 2.23 % 17,50
5+ 5.59 % 16,90

Popis

Chcete niekomu podarovať naozaj originálny darček zo Slovenska? Tieto sladučké karamelové cukríky určite potešia každého. Každá karamelka je zabalená v obale s nápisom “Sladký pozdrav zo Slovenska – Sweet greetings from Slovakia”.  Ich sladká karamelová chuť ulahodí každému maškrtnému jazýčku. Cukríky sú vyrábané ručne, podľa tradičnej receptúry, s použitím tých najkvalitnejších surovín.

Navyše, obal môžeme potlačiť Vaším vlastným textom alebo logom* alebo ho vyhotoviť v inej farebnej kombinácii.

Minimálne je možné objednať 1 kg (65 ks) karameliek v jednom dizajne.  1 kg karameliek obsahuje približne 65-70 ks. Uvedená cena je za 1 kg karameliek vo vybranom dizajne. Od 1 kg je možné cukríky objednávať aj po 0,5 kg.

Doba spotreby: 6 mesiacov.

Doba dodania: približne 2-4 týždne

 *Cena za 1 kg karameliek s vlastným textom je 19,90 Eur. Pri objednávke produktov s personalizovaným obalom požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky.

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…