Vianočná čokopohľadnica, VZOR 03

€ 5,50 vrátane DPH
€ 4,58 bez DPH

Vianočné pohľadnice v klasickej podobe majú svoje čaro. No čo tak popriať Vašim blízkym a priateľom krásne sviatky touto originálnou čokopohľadnicou?

Množstevné zľavy

Množstvo Discount (%) Cena
1 - 4 5,50
5+ 11.09 % 4,89

Popis

Vianočné pohľadnice v klasickej podobe majú svoje čaro. No čo tak popriať Vašim blízkym a priateľom krásne sviatky touto originálnou čokopohľadnicou? Čokopohľadnica v sebe spája lahodnú chuť pravej belgickej čokolády, s maľovaným vianočným prianím a nádhernými vianočnými motívmi. Tento sladký vianočný darček poteší každého! Čokopohľadnicu môžete podarovať ako mikulášsky, vianočný, či novoročný darček.

Čokoládová pohľadnica pozostáva z čokoládovej tabuľky s rozmermi 14,7×9,7×0,6 cm (šírka/výška/hrúbka), zabalenej v elegantnom obale s priesvitnou vrchnou časťou. Štandardne ponúkame čokopohľadnicu z mliečnej čokolády, v prípade záujmu Vám ju môžeme vyhotoviť z bielej alebo horkej čokolády (túto informáciu nám prosím zanechajte v kolónke “Poznámka” v objednávkovom formulári).

Chcete mať na čokopohľadnici napísaný vlastný text? Samozrejme, nič nie je nemožné! Informácie o podmienkach a cene grafického návrhu, ktorý vytvoríme len pre Vás, Vám radi poskytneme na našich kontaktných adresách.  Je len na Vás, aký sladký odkaz zanecháte!

Objednajte si 5 ks čokoládových pohľadníc a ušetríte! 

 

IHNEĎ K DISPOZÍCII V BIELEJ FARBE.

 

Cena za 1 ks pri objednávke 5 čokopohľadníc je 4,89 Eur.

 

Rozmer čokoládovej pohľadnice (šírka/výška/hrúbka): 14,7×9,7×0,6 cm

Vonkajší rozmer krabičky (šírka/výška/hrúbka):  18,5×12,5×2 cm

Doba dodania: štandardne skladom

Doba spotreby: 12 mesiacov

Zloženie

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Druh čokolády

, ,

Farba škatuľky

,

Farba stuhy

,

Možno by sa Vám páčilo…