Čokoláda s potlačou “KITKAT” (18 g)

€ 0,61 vrátane DPH
€ 0,51 bez DPH

Fantastická čokoládka s rôznymi znamenitými príchuťami bude chutiť Vám aj Vašim zákazníkom! Podarovať im ju môžete ako malý darček, ktorý bude chutne reprezentovať Vašu firmu alebo značku, či ako milu pozornosť ku káve alebo čaju.

Skvelá cena – len 0,51 Eur/ks bez DPH.

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Popis

Fantastická čokoládka s rôznymi znamenitými príchuťami bude chutiť Vám aj Vašim zákazníkom! Podarovať im ju môžete ako malý darček, ktorý bude chutne reprezentovať Vašu firmu alebo značku, či ako milu pozornosť ku káve alebo čaju. Čokoládky sú zabalené v zlatej celofánovej fólii, v obaloch s potlačou Vášho loga. Vybrať si môžete spomedzi rôznych príchutí:

– jahoda

– kokos

– latte machiato

– karamel

– oriešok

Gramáž (g): 18-19

Rozmer etikety (mm): 87×65

Doba spotreby: 8 mesiacov

Typ potlače: digitálna tlač

Minimálne objednávkové množstvo: 500 ks

Cena/ks bez DPH: 0,51 Eur

Grafický projekt s logom Vašej firmy Vám pripravíme zdarma. Za prepravu u nás neplatíte!

Ako prebieha objednávka čokoládiek s potlačou?

1) Vyberte si požadované množstvo a príchuť čokoládiek.

2) Vyplňte objednávkový formulár. Ak si želáte vystaviť faktúru na firmu, nezabudnite nám uviesť Vaše fakturačné údaje a dodaciu adresu.

3) Do kolonky “Poznámka” v objednávkovom formulári nám môžete zadať informáciu o logu alebo texte, ktorý má byť na obale uvedený. Vaše logo nám prosím zašlite na náš e-mail: info@cokoloko.sk

4) Dokončite objednávku. Prijatie objednávky Vám potvrdíme e-mailom.

5) Pri objednávke produktov s vlastnou potlačou požadujeme vopred zálohu vo výške 50% z hodnoty objednávky. Zaplatiť však môžete aj celú objednávku naraz – môžete si vybrať ten  spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po prijatí objednávky Vám zašleme podklady k platbe, spolu so zálohovou faktúrou.

6) Po prijatí zálohy (resp. celej Vašej platby) Vám zašleme grafický projekt obalu na schválenie. Po jeho akceptácii z Vašej strany sa Vami objednané produkty začnú vyrábať.

7) Objednané sladkosti Vám dodáme približne v priebehu 2-3 týždňov po schválení grafického projektu. Odošleme Vám ich kuriérskou spoločnosťou GLS Slovensko. Po odoslaní tovaru Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s bližšími informáciami o Vašej zásielke. Sladkosti bývajú zvyčajne doručené na nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní od nás.

Máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

Zloženie

ZLOŽENIE:
Mliečna čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Biela čokoláda: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné MLIEKO, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Horká čokoláda: cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor: lecitín (SÓJOVÝ), aróma: vanilín, potravinárske farbivo: E171 (oxid titaničitý)
Odporúčame skladovať v suchu pri teplote 16-18 ˚C. Chrániť pred teplom a priamym zdrojom tepelného žiarenia.
Možné alergény: kakao, mlieko a laktóza, orechy, glutén, sója, sézam.

Realizácie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Ďalšie informácie

Príchuť

, , , ,

Možno by sa Vám páčilo…